MIKIRAD

polski producent

MIKIRAD  Produkcja sprzętu ortopedycznego i medycznego

Firma MIKIRAD

Producent sprzętu ortopedycznego i medycznego

powstała w 1975 roku i jest rodzinną  firmą, która z powodzeniem łączy tradycję z innowacyjnością.
Od 1990 roku specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji wyrobów medycznych wspomagających mobilność. Naszym celem jest poprawa jakości życia osób z dysfunkcjami narządu ruchu, przede wszystkim poprzez oferowanie wyrobów spełniających wysokie standardy jakościowe,  zapewniających bezpieczeństwo i wygodę użytkowania.

Wdrożony i utrzymywany System Zarządzania Jakością wg norm ISO 9001:2015, doświadczenie, zaangażowanie oraz wysokie kwalifikacje załogi gwarantują optymalne rozwiązania dostosowane do zwiększających się potrzeb odbiorców naszych wyrobów.

Wyroby medyczne produkowane są w oparciu o Normy Zakładowe  zharmonizowane z Normą PN-EN ISO 9999 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2017/745 [MDR] z dnia 5 kwietnia 2017 r. w sprawie wyrobów medycznych.

Firma zostala zarejestrowana  w Europejskiej bazie danych o wyrobach medycznych EUDAMED jako producent i uzyskała niepowtarzalny numer rejestracyjny [SRN] PL-MF-000005359.

Zapraszamy do naszych sklepów firmowych na portal ALLEGRO  oraz do sklepu internetowego, gdzie znajdą Państwo bardzo szeroki wybór sprzętu ortopedycznego i medycznego.  Oferujemy również możliwość wypożyczenia sprzętu rehabilitacyjnego i łóżek.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych sprzedawców gwarantujemy obsługę na najwyższym poziomie.

REFERENCJE

Akademia Amp Futbol Varsovia – pierwsza w Polsce szkółka piłkarska dla dzieci z niepełnosprawnościami ruchowymi ⚽